Warszawa: kwas hialuronowy

Nazywany eliksirem młodości kwas hialuronowy jest substancją szeroko stosowaną w kosmetyce. Z powodzeniem można nim wypełniać usta, policzki, biust, obszary pod oczami. Charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem, gdyż naturalnie występuje w organizmie człowieka, gdzie przyjmuje postać soli sodowej. Stanowi on m.in. budulec ścian naczyń krwionośnych i jest składnikiem płynów ustrojowych. Hialuronian sodu wiąże wodę, zapewniając doskonały wygląd skóry. Z wiekiem jednak jego ilość systematycznie się zmniejsza, co prowadzi do degeneracji tkanek. Jeżeli chcesz odzyskać jędrne ciało — zapraszamy na zabiegi, które oferujemy naszym Klientom z Warszawy.

Zabiegi kwasem hialuronowym — czy to bezpieczne?

Jak już wspominaliśmy — kwas hialuronowy to substancja, która występuje w organizmie w sposób naturalny. Stąd zabiegi z jego wykorzystaniem są w pełni bezpieczne. Jego niedobory można w prosty sposób uzupełniać, stosując zastrzyki, kremy, sera, tabletki, czy suplementy do picia. Naszych Klientów z Warszawy zapraszamy do wizyty w gabinecie, gdzie uzyskają nie tylko fachową poradę lekarza medycyny estetycznej, ale też mogą zapisać się na atrakcyjne cenowo zabiegi wykonywane hialuronianem sodu. W ramach wizyt wypełniamy zmarszczki, powiększamy usta, likwidujemy worki pod oczami i korygujemy wygląd nosa oraz policzków.

Profesjonalne zabiegi kwasem hialuronowym wykonywane przez lekarzy

To ważne, aby zabieg z użyciem kwasu hialuronowego wykonywała osoba mająca odpowiednie kwalifikacje — w przeciwnym wypadku efekty mogą być niezadowalające. Zapisując się na wizytę w naszym gabinecie w Warszawie, nie musisz się obawiać. Zajmie się Tobą lekarz, który przeprowadzi szczegółowy wywiad zdrowotny, w którego czasie stwierdzi, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu, wyjaśni Ci wszelkie wątpliwości i wykona procedurę w sterylnych, bezpiecznych warunkach. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług — serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza zapisów.

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925