Zabieg nićmi PDO

Nici liftingujące brwi oraz twarz to nowoczesne narzędzia stosowane w medycynie estetycznej w celu poprawy wyglądu skóry. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zabiegów medycyny estetycznej i wykorzystywane są w miejscach, gdzie skóra straciła elastyczność. Skuteczność ich działania jest bardzo wysoka — nici wprowadzone pod skórę stopniowo się wchłaniają, dzięki czemu pobudzają włókna kolagenowe do procesu odbudowy poszczególnych jej warstw. Zabieg nićmi PDO jest polecany osobom, którym zależy na osiągnięciu efektu liftingu twarzy, rewitalizacji cery, a także spłyceniu zmarszczek.

Nici liftingujące — Warszawa i okolice

Naszą rewelacyjną ofertę zabiegu przy pomocy nici liftingujących kierujemy przede wszystkim do Klientek z okolic Warszawy, ale nie tylko. Dzięki tej nowoczesnej i skutecznej metodzie walki z procesem starzenia poczujesz się odmłodzona, a Twoja skóra nabierze sprężystości. Poza klasycznymi nićmi PDO proponujemy również nici haczykowe pozwalające uzyskać efekt zbliżony do działania chirurgii plastycznej. Po takim procesie skóra musi dojść do odpowiedniego stanu, a wszelkie rezultaty będą widoczne po wygojeniu się drobnych ran czy niewielkich obrzęków.

Profesjonalny zabieg na twarz z zastosowaniem nici liftingujących

Jeśli dostrzegasz pierwsze oznaki starzenia się skóry, nie jesteś w pełni zadowolona ze swojego wyglądu albo zastanawiasz się nad zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej — trafiłaś idealnie! Nici liftingujące znakomicie nadają się do walki ze zmarszczkami czy utratą jędrności i elastyczności skóry. Można je stosować do korekcji owalu twarzy, a nawet uniesienia brwi. Zabieg dedykowany w celu:

  • liftingu czoła, doliny łez, bruzd nosowo-wargowych, podbródka, górnej części piersi oraz szyi,
  • korekcji brwi,
  • poprawy napięcia skóry pod oczami lub na policzkach,
  • uniesienia kącików ust,
  • modelowania żuchwy,
  • korekcji chomików.

Brzmi interesująco? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapisz się na zabieg przy użyciu nici liftingujących. Zapraszamy!

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925