Botoks — Warszawa i Gorzów Wielkopolski

Chyba każdy marzy o tym, aby zawsze wyglądać młodzieńczo i promiennie. Niestety wraz z wiekiem skóra traci jędrność, czego efektem są pojawiające się w różnych rejonach twarzy zmarszczki. Wiele osób stara się im przeciwdziałać, stosując dedykowane kosmetyki do pielęgnacji. Nie dają one aż tak spektakularnych efektów, jakie można uzyskać dzięki zabiegom z wykorzystaniem botoksu. Iniekcje botoksu są w pełni bezpieczną, a zarazem skuteczną metodą o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Polegają one na podawaniu określonej dawki toksyny botulinowej do wybranego obszaru na twarzy, co pomaga zlikwidować problemy wywoływane kurczeniem się mięśni. Marzy Ci się profesjonalny botoks na czoło lub inną partię twarzy? Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się na zabieg — Warszawa, a może Gorzów Wielkopolski? Czekamy właśnie na Ciebie!

Botoks a nadpotliwość — jak działa toksyna botulinowa w leczeniu tej przypadłości?

Po wstrzyknięciu botoksu dochodzi do blokady działania nerwów, które są odpowiedzialne za zaopatrywanie gruczołów wydzielania zewnętrznego, czego efektem jest zatrzymanie wydzielanie przez nie potu. Co ważne, zabieg z użyciem toksyny botulinowej nie daje permanentnych rezultatów, ponieważ blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez mniej więcej 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie powstają nowe zakończenia, które zastępują te wcześniej zablokowane. Zastanawiasz się, czy leczenie nadpotliwości botoksem będzie w Twoim przypadku dobrym rozwiązaniem? Z pewnością doskonale sprawdzi się ono w zakresie takich rejonów ciała jak pachy, dłonie czy stopy.

Botoks tanio i bezpiecznie — tylko u nas

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferujemy bogatą ofertę zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez lekarzy w ramach szkoleń odbywających się w dwóch miastach, jakimi są Warszawa i Gorzów Wielkopolski. Dzięki temu gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny, przy równoczesnym wysokim poziomie bezpieczeństwa i jakości realizowanych usług. Ponadto zapewniamy też darmowe konsultacje, podczas których odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy pojawiające się w związku z iniekcją botoksu wątpliwości. Zapraszamy!

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925