Lipoliza: Warszawa

Nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego wyglądu? Wraz z kolejnymi latami na twojej twarzy, brzuchu, ramionach lub udach pojawiają się dodatkowe ilości tłuszczu? Pragniesz skorygować kształt pośladków i w końcu bez obaw pokazać się na plaży w stroju kąpielowym? Skorzystaj z atrakcyjnych cenowo zabiegów lipolizy, które wykonujemy dla naszych Klientów z Warszawy oraz Gorzowa Wielkopolskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza jest to zabieg, który ma na celu doprowadzenie do rozpadu komórek tłuszczowych w organizmie. Procedura jest bezinwazyjna oraz nieoperacyjna i służy do modelowania określonych obszarów sylwetki poprzez likwidowanie niedoskonałości, np. cellulitu. To sposób na szybkie i bezpieczne pozbycie się drugiego podbródka, worków pod oczami, skórki pomarańczowej, bryczesów i wszystkiego, co sprawia, że nie czujesz się atrakcyjnie.

Lipoliza ultradźwiękowa — alternatywa dla zabiegu z wykorzystaniem igły

W naszych salonach oferujemy dwa rodzaje lipolizy:

  • iniekcyjną,
  • ultradźwiękową.

Druga polega na stymulowaniu rozpadu komórek poprzez działanie silnie skoncentrowanych fal ultradźwiękowych. Zabieg daje doskonałe efekty i świetnie sprawdza się u osób, które odczuwają strach przed igłą. Skuteczność lipolizy w dużej mierze zależy od tego, w jakim stopniu sam dbasz o swoje ciało, zatem jeśli oczekujesz rewelacyjnych efektów — połącz ją z dietą i ćwiczeniami.

Zastanawiasz się nad zabiegiem lipolizy? Zapraszamy do nas!

Warszawa i Gorzów Wielkopolski to dwa miasta, w których znajdują się nasze gabinety. Uzyskasz w nich darmową konsultację z lekarzem. Sama lipoliza iniekcyjna lub ultradźwiękowa z pewnością nie zrujnuje Twojego budżetu, gdyż zabieg ten — przeprowadzany przez profesjonalnych lekarzy — mamy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, jakiej nie znajdziesz w innych miejscach. Dodatkowo — jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o terminy, więc na pewno znajdziesz dogodny dzień dla siebie. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925