Zabiegi osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe uzyskuje się z krwi własnej Pacjenta. Historia zabiegów wykonywanych tym sposobem sięga drugiej połowy XX wieku, gdy fibryna bogatopłytkowa została użyta po raz pierwszy podczas postępowania w kardiochirurgii. Od tamtej pory metoda ta cieszy się niesłabnącym uznaniem podczas leczenia wielu schorzeń dermatologicznych, w chirurgii twarzowo-szczękowej oraz w medycynie estetycznej. Pozytywny wpływ fibryny na redukcję blizn oraz odnowę skóry twarzy zdobył uznanie wśród Pacjentów chirurgii plastycznej i zabiegów medycyny estetycznej. Wszystkim chętnym z Warszawy oraz okolic oferujemy udział w zabiegach podczas szkoleń profesjonalnych lekarzy.

Zabiegi odmładzające na twarz oraz wiele innych sposobów wykorzystania PRP

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykazują ogromną skuteczność podczas leczenia łysienia. Wraz z mezoterapią igłową skóry głowy, aktywne składni zawarte w fibrynie wnikają w głąb cebulek, ożywiają je i stymulują wzrost. Zabiegi stosowane na twarz mają właściwości odmładzające, liftingujące oraz likwidujące przebarwienia. Odnowa komórek skóry wymaga czasu, dlatego pełne efekty widać po około 2-3 miesiącach, ale pierwsze oznaki działania — już po kilku dniach. Lifting osoczem bogatopłytkowym zaleca się powtarzać kilka razy w roku dla podtrzymania efektów. Ponieważ koncentrat z osocza pochodzi bezpośrednio z krwi własnej Pacjenta, jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przywrócenie młodości skóry twarzy, dłoni, a także innych partii ciała.

Zabiegi na twarz osoczem — zapisz się już dziś

Jeśli chcesz poddać się zabiegowi odmładzającemu na twarz przy użyciu fibryny bogatopłytkowej, zachęcamy do śledzenia naszych wydarzeń. Szukamy modeli oraz modelek na szkolenia z medycyny estetycznej (zabiegi przeprowadzają doświadczeni lekarze). Atrakcyjna cena oraz bezproblemowy dojazd z okolic Warszawy sprawiają, że nasze wydarzenia cieszą się popularnością wśród Pacjentów. Zachęcamy do zapisywania się, a w przypadku pytań — do kontaktu.

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925