Mezoterapia igłowa — Warszawa i okolice

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne wśród kobiet oraz mężczyzn w różnym wieku. Ze względu na szerokie spektrum działania stanowią znakomity sposób na poprawę wyglądu, stanu włosów czy skóry głowy. Do takich zabiegów możemy wpisać mezoterapię igłową polegającą na wprowadzeniu pod skórę substancji rewitalizujących, takich jak kwas hialuronowy, aminokwasy lub różnego rodzaju witaminy, przy pomocy cienkich igieł. Cały proces trwa około 20 minut, a przy tym wymaga absolutnego skupienia osoby wykonującej nakłucia. Zapraszamy Klientki z okolic Warszawy i Gorzowa Wielkopolskiego do zapoznania się z naszą ofertą!

Zabieg minimalizujący nadmierne wypadanie włosów — mezoterapia igłowa głowy: Warszawa

Jeśli borykasz się z problemem łysienia albo wzmożonego wypadania włosów, koniecznie spróbuj mezoterapii igłowej głowy, która jest szczególnie polecana przy tego typu dolegliwościach. Wstrzykiwane preparaty witaminowe pobudzają tworzenie się nowych włókien kolagenowych, a także rozwój mieszków włosowych, dzięki czemu hamują nadmierne ich wypadanie. Mezoterapia igłowa ma bardzo szerokie zastosowanie, polecana jest również ze względu na rewelacyjne efekty, takie jak:

  • poprawa elastyczności i napięcia skóry,
  • działanie nawilżające,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • rozjaśnienie okolic oczu,
  • pozbycie się przebarwień i obrzęków,
  • biostymulacja skóry oraz działanie regenerujące.

Dodatkowo zabieg taki można stosować nie tylko na głowę lub twarz, ale także na całe ciało w celu jego regeneracji, nawilżenia, ale też delikatnego liftingu skóry.

Mezoterapia — Gorzów Wlkp.

Mezoterapię igłową polecamy każdemu, komu zależy na delikatnym odświeżeniu swojego wyglądu, poprawie jędrności skóry albo zminimalizowaniu nadmiernego wypadania włosów. Jest to krótki zabieg, który warto powtarzać w serii od czterech do sześciu zabiegów co około dwa tygodnie. Jesteś zainteresowana naszą ofertą? Skontaktuj się z nami już dziś!

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925