Wybielanie sromu – nowoczesny zabieg dla kobiet

Zabiegi ginekologii estetycznej powoli stają się coraz powszechniejsze w Polsce, dzięki czemu kobietom znacznie łatwiej rozmawiać o problemach dotyczących miejsc intymnych. Pozornie może się wydawać, że kolor warg sromowych nie powinien być przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu, jednak nic bardziej mylnego. Wiele kobiet w różnym wieku zmaga się z kompleksami na tym tle, co bardzo przeszkadza szczególnie w sferze seksualnej. Srom może mieć zabarwienie delikatnie różowe, co jest dzisiaj bardzo pożądane, ale również może być lekko brązowy, a czasem nawet jeszcze ciemniejszy. Jego koloryt jest głównie zależny od cech dziedzicznych, ale może także zmieniać się pod wypływem nadmiernego opalania, np. w solarium. W naszym gabinecie umożliwiamy Klientkom zabieg wybielania sromu, który jest przeprowadzany przez doświadczonego lekarza specjalistę. Zapraszamy!

Na czym polega wybielanie warg sromowych laserem?

Wybielanie sromu to usługa dedykowana kobietom pragnącym rozjaśnić odcień warg sromowych lub je ujędrnić. Laser jest urządzeniem, jaki wykorzystujemy podczas takich zabiegów, a jego działanie jest bardzo skuteczne. W czasie wizyty w naszym Centrum Szkoleniowym dla Lekarzy Aesth Medic Trainings zajmujemy się wybielaniem okolic intymnych polegającym na naświetlaniu sromu wiązką laserową. Mimo że brzmi to dość kontrowersyjnie — jest bezpieczne u pań, które nie mają problemów z infekcjami, chorobą nowotworową, uszkodzeniami naskórka ani nie są w ciąży w momencie przeprowadzania zabiegu. 45 minut całej sesji może nieco podrażnić wargi sromowe, dlatego w czasie ich wybielania stosuje się znieczulający nawiew chłodnym powietrzem.

Zapraszamy do Aesth Medic Training na wybielanie warg sromowych przez lekarza specjalistę!

Jeśli zależy Ci na tym, aby poprawić swoje samopoczucie i nabrać pewności siebie, której brak jest spowodowany kompleksami na tle problemów okolic intymnych, rozważ opcję wybielania sromu w naszej placówce w Warszawie. W ramach szkoleń specjaliści wykonują profesjonalne zabiegi przy użyciu lasera. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz być pewna, że zaopiekują się Tobą wykwalifikowani lekarze, a Ty już po niecałej godzinie będziesz mogła cieszyć się jaśniejszą i uelastycznioną skórą na wargach sromowych. Skorzystaj z naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś!

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925