Ginekologia Estetyczna

Zapraszamy modelki do uczestnictwa w szkoleniach z zakresu ginekologii estetycznej.

Szkolenie prowadzi Dr n. med. Robert Kulhawik

Dr n. med. Robert Kulhawik to specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, seksuologii i ginekologii estetycznej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą również zabiegi ginekologii plastycznej. Wśród wykonywanych przez niego procedur można wymienić plastykę warg sromowych (większych i mniejszych), hymenoplastykę i hymenotomię, a także powiększanie punktu G oraz zabiegi w obrębie pochwy (plastyka, rewitalizacja, laserowe zwężanie).

Zabiegi wykonywane w ramach szkolenia i cennik:

Kwas hialuronowy Neauvia Rose

Cena: 650 zł / amp 1 ml

Więcej
  • wypełnienie warg sromowych
  • o powiększanie punktu G
  • o rewitalizacja okolic intymnych
  • o suchość pochwy

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Cena: 700 zł 

Laserowe obkurczenie pochwy po porodzie

Cena: 700 zł 

Laserowa rewitalizacja warg sromowych i pochwy

Cena: 900 zł 

Labioplastyka laserowa warg sromowych mniejszych lub większych

Cena: 2500 zł 

Laserowe usuwanie kłykcin z okolic intymnych

Cena: 500 zł 

Laserowe wybielanie sromu

Cena: 700 zł 

Laseroterapia blizny po cięciu cesarskim lub nacięciu krocza

Cena: 700 zł 

Osocze bogatopłytkowe

Cena od: 500 zł 

Karboksyterapia okolic intymnych

Cena: 150 zł 

HIFU okolic intymnych

Cena: 900 zł 

Zabiegi ginekologii estetycznej

Zaburzenia funkcjonowania oraz wygląd stref intymnych kobiety, choć na co dzień niewidoczne, mogą być źródłem dyskomfortu, a nawet cierpienia. W naszej kulturze bardzo długo był to temat tabu — brak satysfakcji ze współżycia wynikający z nadmiernego poszerzenia pochwy po porodzie lub wstyd związany z kształtem oraz wielkością warg sromowych sprawiały, że kobiety zamykały się w sobie i przez lata cierpiały w ciszy. Nowoczesna ginekologia estetyczna oferuje wiele zabiegów mających na celu przywrócenie zdrowia, ale też radości tym paniom, które do tej pory nie miały odwagi zawalczyć o swoją kobiecość. W ramach naszych szkoleń ginekolog plastyk przeprowadza procedury takie jak powiększanie punktu G, laserowe usuwanie kłykcin z okolic intymnych czy laserowe leczenie nietrzymania moczu. A to wszystko — w pełni profesjonalnie i w okazyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Ginekologia estetyczna: Warszawa — skorzystaj ze szkoleń z udziałem modelek

Jeżeli nie jesteś do końca zadowolona z wyglądu swoich okolic intymnych lub są one dla Ciebie źródłem problemów — skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy Cię na szkolenia, w ramach których ginekolog plastyk wykona dla Ciebie bezpieczny w pełni profesjonalny zabieg. Nasza klinika ginekologii estetycznej to miejsce, gdzie możesz zadbać o zdrowie i wygląd nawet 60% taniej niż w innych tego typu miejscach. Proponujemy Ci darmową konsultację ze specjalistą, jak również elastyczne terminy. Dzięki temu z pewnością znajdziesz taki, który będzie dla Ciebie najlepszy. Przeprowadzamy procedury takie jak m.in.:

  • karboksyterapia okolic intymnych, powodująca lepsze ukrwienie i dotlenienie tkanek; zalecana kobietom po porodzie, w okresie menopauzy czy po kuracjach onkologicznych,
  • laserowa rewitalizacja pochwy (laserowe obkurczenie pochwy), poprawiająca m.in. komfort współżycia,
  • a nawet zabieg mający na celu uelastycznienie blizny po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim.

Możesz liczyć na pełną dyskrecję, miłą atmosferę i doskonałe efekty w przystępnej cenie.

Dr n. med. Robert Kulhawik — ginekolog plastyk działający w Warszawie

Oferowane zabiegi przeprowadza doświadczony ginekolog plastyk, dr n. med. Robert Kulhawik — nie musisz więc obawiać się o efekty. W ramach współpracy z naszą kliniką ginekologii estetycznej uzyskasz darmową, profesjonalną poradę, a także dowiesz się o wskazaniach i przeciwwskazaniach do procedury. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania — zadzwoń. Chętnie odpowiemy na każde z nich!

Serwisy społecznościowe

Kontakt

ul. Wolność 2
01-018 Warszawa
+48 530 170 530

ul. Górczyńska 17
Centrum Medyczne MEDIRAJ, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 507 927 925